Apie mus

sandelys

APIE MUS

"Jūsų poilsio ekspertai",- Out at Home komanda

outathome logo

Kas mes esame?

Centrinės Europos ir Baltijos šalių elektroninė parduotuvė “Out at Home” savo veiklą pradėjo 2006 Belgijoje. Pirmas įmonės sandėlys tesudarė 800 kv.m., šiuo metu mūsų sandėliai per Belgiją, Liuksemburgą, Olandiją, Prancuziją, Lenkiją, Lietuvą, Latviją ir Estiją sudaro daugiau nei 25 000 kv.m.

patikimumas

Patikimi gamintojai

“Out at Home” asortimente tik pasaulyje gerai žinomi ir pripažinti prekiniai ženklai. Baseinų ir Sūkurinių vonių gamintojai Bestway ir Intex – vieninteliai ir stipriausi pasaulyje gamintojai, kurių produktais mėgaujasi milijonai planetos gyventojų. 

pristatymas

Patirtis pristatyme

12 metų tarptautinės patirties, mums keidžia vykdyti užsakymus ypač greitai ir kokybiškai. Dešimtį metų dirbame tik su stipriausiomis prekių pristatymo agentūromis, tokiomis kaip: DHL, FEDEX, VENIPAK. Didžioji dalis mūsų užsakymu, apdorojama automatizuotai – todėl 99% jog savo užsakymą gausite jau sekančią darbo dieną.

shipping and delivery

Prekės sandėlyje

Mūsų pagrindinis tikslas – Greitas pristatymas. Todėl visos prekės, kurios yra mūsų parduotuvė, yra mūsų sandėlyje. Garantuojame, jog nereikės laukti užsakytos prekės ilgiau nei 1-2 darbo dienas. O neturint Jums reikalingos prekės sandėlyje – greitai ją atgabensime iš mūsų sandėlių Europoje.

seo and web

15 metų patirtis

Ilgametė patirtis – raktas į sėkmę. Tik profesionalios Out at Home komandos dėka, mums pavyko pasiekti aukštų mūsų klientų įvertinimų. Mūsų tikslas – laikytis esamos krypties ir toliau tiekti tik aukščiausios kokybės prekes ir paslaugas.

svetaines adresas

Prekės internetu

Saugiai ir be rūpesčių – pirkite internetu! Out at Home internetinė parduotuvė dirba 365 dienas per metus ir 24/7 rėžimu. O kilus klausimams, į Jūsų el. laišką atsakysime žaibiškai. Kviečiame apsilankyti parduotuvėje ir įsigyti prekių, kurios teiks malonumą Jūsų šeimai.