Kaip įrengti sūkurinę vonią lauke?

spa su led apsvietimu

Kaip įrengti sūkurinę vonią lauke?

Šiais laikais žmonės vis dažniau siekia gyventi patogiai pasitelkdami modernias technologijas ir įrangą. Vienas iš tokių „komforto elementų” yra lauko kubilas. Jis leidžia mėgautis visais SPA privalumais namuose. Forma paprastai būna ovali arba apvali, ryškių spalvų. Tokiuose kubiluose yra vandens šildymas ir elektroninis valdymas. Juos galima įrengti tiek lauke, tiek viduje.

Pagrindiniai sūkurinių vonių privalumai

Lauko sūkurinės vonios turi daugybę privalumų. Įrengti galima savarankiškai, nenaudojant specialios įrangos ar prietaisų. Komplektuose yra instrukcijos ir specialiai sūkurinei voniai skirtas siurblys, kad oro slėgis nepažeistų sienų. Nerekomenduojama naudoti kitų siurblių, pavyzdžiui, skirtų automobiliams. Sūkurinė vonia paprastai gaminama iš poliesterio su silikoniniu dugnu, todėl konstrukcija gali atlaikyti dideles apkrovas.

burbuļvanna āra

Daugelyje įrenginių yra įmontuotas vandens šildymo įrenginys. Jis per kelias valandas sušildo vandenį iki optimalios temperatūros. Priklausomai nuo modelio, sienose aplink perimetrą įrengiama 120 purkštukų. Jų pagalba galima mėgautis hidromasažu ir aeromasažu. Pirmoji veikia kūną dėl stipraus vandens slėgio. Aeromasažas atliekamas išstumiant oro burbuliukus.

Galite nesirūpinti dėl vandens kokybės. Vienas iš svarbių tokios SPA sistemos privalumų yra chloro hidravimo įrenginys. Jis valo vandenį naudodamas specialią druskos sudėtį.