Karkasinis Baseinas: Kaip Tinkamai Pasirinkti?

bestway steel pro max karkasinis baseinas

Karkasinis Baseinas: Kaip Tinkamai Pasirinkti?

Karkasinis baseinas tampa vienas iš geriausių būdų atsivėsinti karštą vasaros dieną. Žinoma, jei užplūsta karščiai, visada galite apsilankyti viešajame baseine ar tiesiog nuvykti prie ežerų, bet argi nebūtų malonu gebėti atsigaivinti savo namų aplinkoje kartu su savo šeima ar artimais draugais? Šiame straipsnyje rasite informacijos ir patarimų, kaip išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį baseiną.

Karkasinio Baseino Dydžio Pasirinkimas:

Karkasinio baseino vienas iš pagrindinių privalumų yra mobilumas bei universalumas. Mažesniuose kiemuose patartina įsigyti nuo dviejų metrų skersmens iki keturių x dviejų metrų dydžio baseinus. Žinoma, galite rinktis ir kitokių matmenų baseinus, tačiau svarbu apskaičiuoti savo kiemo talpą ir tai, ar tokio dydžio baseiną galėsite sutalpinti savo kieme.

Jei planuojate įsigyti baseiną, turėtumėte atsižvelgti į tai, kiek turite vietos. Taip pat svarbu atsižvelgti į baseino paskirtį – ar jis bus skirtas tik vėsintis karštomis vasaros dienomis, ar maudytis ir švęsti karštus vasaros vakarus su šeima ir draugais. Jei jums baseino prireiks tik užklupus karštiems vasaros orams, tokiu atveju turėtų pakakti nedidelio karkasinio baseino. Tiems, kurie baseine nori ir pasilinksminti, rekomenduojama rinktis bent 80 cm gylio baseiną, kuriame galėsite ne tik atsivėsinti, bet ir pramogauti su savo šeima ar draugų kompanija.

Karkasinis Baseinas: forma ir dydis:

Vienas svarbiausių dalykų į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis baseiną, yra jo forma. Nesunku suprasti kodėl – baseino forma gali turėti įtakos tiek estetiniam pojūčiui, tiek jo funkcionalumui. Pirmiausia turite nuspręsti, kokio tipo baseinas geriausiai atitiks jūsų poreikius ir norus. Ar jūsų kiemas tinkamas standartinės formos baseinui, ar jums reikia specialios formos baseino?

Vienas iš geriausių baseinų formų pasirinkimų yra stačiakampio formos; dėl savo patogumo jis puikiai tinka įvairiems kiemų stiliams. Kitas variantas – apvalus, kuris gali sukurti jaukią atmosferą, tačiau gali kainuoti brangiau nei stačiakampis ir jį gali būti sunkiau įkomponuoti į kraštovaizdį. Ovalus baseinas galėtų būti puikus kompromisas tarp šių dviejų variantų; jis yra tarpinis variantas tarp apvalaus ir stačiakampio.

Norėdami rasti tobulą baseino formą savo kiemo ar sodo aplinkai, turite atsižvelgti į savo asmeninius poreikius, norus ir galimybes.

Apsvarstykite, Kas Maudysis Baseine:

Prieš pirkdami baseiną, apsvarstykite, kas jame maudysis. Jei nusprendėte pirkti baseiną vaikams, venkite baseinų turinčius aštrius kampus. Jei norite įsigyti baseiną vaikams, ieškokite pripučiamų baseinų. Karkasinių arba pripučiamu baseinu gali be problemų naudotis vyresni vaikai arba suaugusieji, kurie jau yra gerokai daugiau patyrę.

Vyresniems žmonėms rekomenduojame rinktis šiek tiek žemesnį, pavyzdžiui, 65 cm aukščio, pripučiamą baseiną, kad plaukioti būtų patogiau ir ramiau.

Kokioje Vietoje Geriausia Statyti Baseiną?

Planuodami įsigyti baseiną, turėtumėte apsvarstyti, kokioje vietoje jį norėtumėte statyti. Patartina rinkitis vietą savo kieme, kurioje būtų daug saulės ir kurios neužstotų jokie medžiai ar krūmai. Taip sumažinsite baseinui reikalingą priežiūrą ir išlaikysite jį puikios būklės. Vis dėlto, nepriklausomai nuo to, ar šalia yra medžių, ar ne, vis tiek turėsite tinkamai rūpintis baseino švara.

Kiek Gali Kainuoti Pasistatyti Baseiną Kieme?

Baseino kaina priklauso nuo pasirinkto baseino tipo. Pripučiami baseinai yra pigesni nei karkasiniai. Maži pripučiami baseinai vaikams kainuoja vos 15 eurų, o šiek tiek didesni pripučiami baseinai – nuo 50 iki 150 eurų. Jei manote, jog pripučiami baseinai nėra jums tinkami, apsvarstykite apie karkasinio baseino įsigijimą.