SŪKURINĖ VONIA BESTWAY LAY-Z-SPA MIAMI AIRJET

miami sukurine vonia

SŪKURINĖ VONIA BESTWAY LAY-Z-SPA MIAMI AIRJET

Sūkurinė vonia yra tai, kas po ilgos ir sunkios dienos nesuteikia nieko labiau atpalaiduojančio, nei panėrimas į šiltą, burbuliuojantį vandenį savo kieme. LAY-Z-SPA Miami AirJet  užtikrins raminantį masažą ir poilsį. Miami AirJet  vienas populiariausių mūsų modelių, tai tobulas kokybės ir kainos santykis. Šioje vonioje laisvai telpa 2-4 žmonės, todėl ja gali mėgautis poros, ar keturių asmenų šeimos.

+40°C greito šildymo sistema

Sūkurinės vonios siurblyje įrengta greitojo šildymo sistema, kuri vandenį pašildo net iki +40°C temperatūros. Vidutiniškai 1,5-2 °C per valandą. Naudodami mūsų naujausią integruotą technologiją galite vienu metu šildyti sūkurinę vonią, naudodami tik siurblį, filtruoti vandenį ir tuo pačiu metu įjungti ir mėgautis masažo sistema, kas beje irgi yra didžiulis privalumas.

Masažo sistema

Bestway oro sistema, tai tolygus ir atpalaiduojantis viso kūno masažas tūkstančiais oro burbuliukų,  kuriuos užtikrina patentuota technologija AirJet. Sistemoje įrengta net 120 oro purkštukų, kurie išsidėstę per visą sūkurinės vonios dugną, taip dar labiau sustiprindami efektingumą. Kaip jau daugelis žino, hidromasažo nauda musų kūnui yra tikrai nenuginčijama. Masažuojančių vandens srovių energija pasiekia net pačius giliausius audinių sluoksnius, juos atpalaiduoja ir masažuoja. Hidromasažas ne tik suteikią gerą savijautą, bet taip pat gali pagerinti kraujotaką ir geresnę širdies veiklą.

Sūkurinės vonios naudojimas žiemą

Novatoriška “Freeze Shield” technologija leidžia naudotis sūkurine vonia ištisus metus. Net kai oro temperatūra nukrenta žemiau 6°C  galite naudotis sūkurine vonia, nes ši speciali funkciją neleis vandeniui užšalti. Lay-Z-Spa siurblys išmaniai stebi aplinkos oro temperatūrą ir užtikrina, kad siurblys veiktų net ir šalčiausiomis oro sąlygomis. Jis automatiškai padidina vandens cirkuliaciją ir sušildo vandenį iki +10°C , kai lauko temperatūra nukrenta žemiau 6°C , tai neleidžia vandeniui užšalti ir pažeisti vidinių mechanizmų. Ši ekonomiška funkcija leidžia šaltesniais mėnesiais nešildyti sūkurinės vonios nuolat ir nereikia jos kas kartą supakuoti.

Pabaigai

Ši Lay-Z-Spa Miami AirJet sūkurinė vonia garantuoja komfortą, atsipalaidavimą ir praktiškumą už itin patrauklią ir prieinamą kainą. Galite labai gražiai ir patogiai susikurti savo rojaus kampelį, savo privatų ir komfortišką SPA tiesiog kiemo erdvėje ir šauniai leisti laiką su šeima, ar artimiausių draugų kompanija. Kaip ir visų Lay-Z-Spa sūkurinių vonių sumontavimas labai paprastas ir nereikalaujantis papildomų įrankių, ar profesionalų paslaugų, lengvai pripūsite ir sumontuosite vos per 5 minutes.