Sūkurinė Vonia ir Skirtumai Tarp jų

bestway sukurinė vonia

Sūkurinė Vonia ir Skirtumai Tarp jų

Sūkurinė vonia – daugelis iš mūsų žino, kad sūkurinės vonios labai naudingos mūsų sveikatai ir yra puikus būdas atsipalaiduoti. Tačiau sūkurinės vonios gali labai skirtis viena nuo kitos, todėl kyla klausimas – kokie yra sūkurinių vonių skirtumai ir į ką reikėtų atsižvelgti renkantis sūkurinę vonią? Šiame straipsnyje nagrinėsime sūkurinių vonių privalumus ir ypatybes, kad padėtume išsirinkti jums tinkamą.

Sūkurnė vonia ir jos teikiami privalumai:

Pripučiamas sūkurines vonias įrengti lengviau nei tradicines, be to, jos yra pigesnės už tradicines sūkurines vonias. Pripučiamose sūkurinėse voniose taip pat yra daugybė funkcijų, kurių trūksta tradicinėms sūkurinėms vonioms.
Jei turite nedidelį kiemą, pripučiama sūkurinė vonia gali būti puikus būdas mėgautis malonumais lauke neužimant daug vietos. Pripučiamas sūkurines vonias taip pat lengva transportuoti, todėl jas galite pasiimti su savimi atostogų.

Kokia yra geriausia medžiaga jūsų sūkurinei voniai: PVC ar Duraplus?

Pripučiamos sūkurinės vonios paprastai gaminamos iš dviejų rūšių medžiagų – PVC ir Duraplus.
Iš PVC medžiagos pagamintos sūkurinės vonios pasižymi puikiu tvirtumu ir ilgaamžiškumu, taip pat yra lengvi ir lengvai transportuojami. Ši medžiaga labai atspari nusidėvėjimui, išlaiko savo formą net ir ilgai naudojant. Ji taip pat yra ekonomiška ir gali atlaikyti įvairias oro sąlygas, išlaikydama atsparumą drėgmei ir saulės spinduliams. Todėl PVC medžiaga yra idealus pasirinkimas pripučiamai sūkurinei voniai, nes ji yra ir patikima, ir nebrangi.

Duraplus yra tvirta medžiaga, kuri užtikrins, jog jūsų pramogos būtų pačios kokybiškiausios. Jai taip pat reikia nedaug priežiūros, todėl ji yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ketina reguliariai naudoti pripučiamą sūkurinę vonią. Abi medžiagos yra atsparios UV spinduliams ir gali atlaikyti atšiaurias oro sąlygas; todėl jums nereikės nerimauti dėl to, kad jūsų vonia bus paveikta ultravioletinių saulės spindulių. Trumpai tariant, abi medžiagos yra savaip kokybiškos, todėl pasirinkimas tarp jų priklausys nuo individualaus skonio ir lėšų.

Kokią masažo sistemą pasirinkti sūkurinėje vonioje?

Pagrinde, pripučiamų sūkurinių vonių masažo sistemų būna trijų skirtingų tipų: „airjet”, „bubble spa” ir „hydrojetpro”. Kiekviena iš jų turi savų unikalių privalumų, kad pagerintų jūsų patirtį sūkurinėje vonioje.

Naudojant airjet sistemas galima sumažinti raumenų įtampą ir skausmą. Naudojant burbulų spa sistemą, susidaro tūkstančiai mažyčių burbuliukų, kurie švelniai masažuoja visą kūną. Hydrojetpro sistemos sujungia oro ir vandens purkštukus ir leidžia mėgautis šiomis išvardintomis sistemomis vienoje sūkurinėje vonioje.

Airjet sistemos gali būti labiau triukšmingos, todėl svarbu pasirinkti jums tinkamą. Kiekvieno tipo sistema turi savų privalumų ir trūkumų. Nors burbulinės sūkurinės vonios labai atpalaiduoja, jos negali konkuruoti su airjet sistemomis, atpalaiduojant įsitempusius raumenis kūne. Hydrojetpro sistemos užtikrina galingą masažą, tačiau išlieka palygintai tylios.

bestway sukurinė vonia

Intex prekės ženklo pranašumas prieš Bestway gamintoją:

Intex PureSpa Deluxe turi naujovišką ir išskirtinę įmontuotą druskingo vandens sistemą, kuri sukuria chlorą, padedantį išlaikyti nepriekaištingai švarų vandenį. Be to, kartu yra įmontuota filtravimo sistema, kuri iš sūkurinės vonios pašalina visus nešvarumus. Šis nuostabus derinys leidžia „Intex” pasiūlyti chloro alternatyvą, kurios šiuo metu „Bestway” neturi, ir kartu išlaikyti higienišką sūkurinės vonios vandenį.

Bestway sūkurinė vonia taip pat turi savo technologiją, vadinamą „Freeze Shield”, kuri labai praverčia šaltais žiemos mėnesiais. Ji apsaugo vonios vandenį nuo užšalimo šaltaisiais mėnesiais. Naudojant specialų siurblį ir filtrų sistemą, „Freeze Shield” cirkuliuoja baseino vandenį, kad jis neužšaltų. Svarbu paminėti, kad ši funkcija yra beveik visuose „Bestway” sūkurinėse voniose.

Galutinis verdiktas

Rinkdamiesi pripučiamą sūkurinę vonią galite rinktis iš trijų variantų, kurių kiekvienas iš jų turi savų privalumų. Sūkurinė vonia ir Airjet sistemos suteikia išskirtinį raumenų atpalaidavimą, burbulinės SPA sistemos sukuria raminančią atmosferą, o Hydrojetpro sistemos pasižymi universalumu tarp šių dviejų pasirinkimų. Gamintojas „Intex” naudoja vandens druskinimo sistemą, kuri generuoja chlorą, padedantį palaikyti vandens švarą, o „Bestway” prekės ženklas siūlo „Freeze Shield” technologiją, kad žiemą vanduo neužšaltų. Priimdami sprendimą atsižvelkite į savo poreikius, karštos sūkurinės vonios naudojimo dažnumą ir peržiūrėkite asortimentą, kad rastumėte sau tinkamą variantą!